Skocz do zawartości


Regulamin

1.
Wolność słowa to jeden z fundamentów demokracji, pamiętaj jednak, żeby jej nie nadużywać. Wymagamy szacunku dla innych. Treść Twoich postów nie może obrażać pozostałych użytkowników.

2.
Staraj się pisać jasno, zwięźle i na temat (kategorie tematyczne forum), unikaj błędów ortograficznych, wulgaryzmów oraz nadmiernego używania WIELKICH LITER, nie przesadzaj z ilością emotikon w poście.

3.
Pamiętaj, że forum to nie śmietnik – jeśli Twój post nie wnosi niczego nowego do dyskusji i piszesz jedynie, np. ”Super!”, "Jesteście fantastyczni", "Też tak myślę”- nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie! Wtedy Twoja wiadomość będzie wartościowa. Posty "śmieci" będą usuwane.

4.
Jeśli cytujesz w poście tekst cudzego autorstwa (spoza forum) musisz podać autora i źródło (w wielu przypadkach niezbędna jest także zgoda autora); nie możesz w jakikolwiek sposób zmieniać treści cytatu.

5.
Forum nie służy reklamie innych serwisów. Wyjątkiem są strony internetowe stowarzyszeń użyteczności publicznej oraz serwisy niosące pomoc zwierzętom. Treści o charakterze spamu będą usuwane.

6.
Administratorzy i Moderatorzy mają prawo do korekty lub usunięcia z forum dowolnego postu, bez podania uzasadnienia.

7.
Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź ich dane utraciły aktualność (np. nieaktywny adres e-mail), a także użytkownicy, którzy nie napisali żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum, bez wcześniejszego ostrzeżenia.